Na tegoroczną majówkę MGRowiczów porozrzucało w różne miejsca i chętnie dzieliliście się swoimi wycieczkami! Dziękujemy za wszystkie relacje i zdjęcia. Pogoda była zmienna, ale nie powstrzymała większości od kolarskich wojaży. Na zdjęciach widać kwitnącą wiosnę, dużo zieleni i prawdziwe podrygi wiosny.

Duathlon w Garwolinie

Zacznijmy od miłych wieści z Duathlonu w Garwolinie, gdzie Kasia reprezentująca nasze żółto-czarne barwy zajęła 4. miejsce w Open i 1. w swojej kategorii wiekowej. Na zawodach startowało wielu mińszczan, gratulujemy poprawionych rekordów i medali! Sezon zaczyna się dobrze

Mazovia MTB Marathon w Rawie Mazowieckiej

Kolejnym sukcesem na zawodach może pochwalić się Dorota, która wywalczyła 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas Mazovia MTB Marathon w Rawie Mazowieckiej. Na dystansach Fit i ½ Pro startowali także Arek, Paweł, Adam. Gratulacje! Zawodnicy przebierają nóżkami na kolejną edycję w Puławach.

Szkocja

Nie samymi zawodami jednak człowiek żyje! Otrzymaliśmy również nadmorskie pozdrowienia z malowniczej Szkocji od Gosi! Podobno gdziekolwiek się nie pojedzie, jest tam po prostu bajecznie! 🙂

Polskie góry!

Nie zapominajmy jednak, że też mamy mnóstwo pięknych i ciekawych miejsc do objechania w Polsce!

Nina i Patryk sprawdzali trasy na Srebrna Góra Enduro Trails, Enduro Trails Bielsko Biała i Rychlebske Scezky w czeskich lasach.

Kilka dni później zwiększyło się stężenie MGRowiczów w Bielsku Białej 🙂 I tak na ścieżkach Enduro Trails śmigali jeszcze Arek, Czarek, Konrad, Adrian, Marta i Kamil.

Marta i Kamil zdążyli jeszcze zwiedzić Babia Góra Trails. Pogoda była różna, ale co pojeździliśmy, to nasze! 🙂

Kazimierz Dolny

Również to miasto nie mogły obyć się bez naszej obecności! Krzysiek dzielnie walczył w tamtejszych pięknych wąwozach 😉

Monika  zdradziła nam, że warto odwiedzić bardzo przyjazny rowerom stary Toruń z jego wieloma dobrej jakości ścieżkami rowerowymi i szutrowymi ścieżkami rekreacyjnymi. Z Torunia można zrobić wypad rowerowy do urokliwej Chełmży lub „pro zdrowotnie” wybrać się do Ciechocinka oraz koniecznie odwiedzić pięknie prezentującą się Bydgoszcz.

Mińsk Mazowiecki i okolice

Nie próżnowaliście także w naszej najbliższej okolicy! Nasze forum  podczas majówki wrzało od Waszych relacji i zdjęć! Zresztą zobaczcie sami 🙂