Chętnie nawiążemy współpracę sponsorską z Państwa firmą. Posiadamy szeroką i ciągle rozbudowywaną gamę strojów kolarskich, triathlonowych oraz enduro i downhill. Wśród nich komplet letni i zimowy, dzięki czemu Twoja firma będzie widoczna przez cały rok. Współpraca może obejmować reklamę firmy na strojach kolarskich (bądź stronie internetowej), jak również poprzez wspomaganie działania drużyny swoim asortymentem.

Posiadamy 4 pakiety sponsorskie oraz pakiet sponsora technicznego.

Mińska Grupa Rowerowa to rozwijające się stowarzyszenie, łączące ludzi o rowerowej pasji. Obecnie jesteśmy najprężniej działającym stowarzyszeniem rowerowym w regionie oraz największą rowerową społecznością w powiecie.

MGR to grupa ludzi o wspólnej rowerowej pasji z różnych jej odmian. Nasi zawodnicy startują w zawodach lokalnych, wojewódzkich oraz ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Nasza drużyna widoczna jest na wyścigach MTB, szosowych, enduro/ downhill, a nawet triathlon. Starujemy w trudnych ultra maratonach jak Bałtyk Bieszczady Tour czy Maraton Rowerowy Dookoła Polski, wyścigach Poland Bike i Mazovia MTB Marathon oraz szosowych wyścigach drużynowych Tour de Warsaw.

Współpracę w przypadku strojów zazwyczaj podejmujemy na rok, jednak nie stanowi problemu nawiązanie jej na dłuższy czas. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, odpowiednio uzgadniając obopólne korzyści. Nasze działania, zostały zauważone przez lokalne media oraz władze miasta. Wyczyny i inicjatywy coraz częściej goszczą na łamach prasy w całym powiecie.

MGR to przede wszystkim społeczność, czynnie uczestnicząca w różnych inicjatywach lokalnych jak np. Rowerowa Noc Muzeów czy Rajd ulicami miasta. Dokonania na bieżąco relacjonujemy na naszym aktywnie prowadzonym fanpage (ponad 1500 polubień) oraz stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bądź bezpośrednio na kontakt@minskagruparowerowa.pl. Chętnie prześlemy naszą ofertę sponsorską ze szczegółowo przedstawionymi pakietami sponsorskimi.

Przykład umiejscowienia logo sponsora