Współpraca z nami może odbywać się na wielu płaszczyznach. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych pomysłów.

Opisy tras

Jeżdżąc na rowerze po naszym powiecie na pewno zauważyłeś jak wiele jest możliwości jego eksploracji. Szosą, lasami, drogami szutrowymi i polnymi, przez piaszczyste wydmy i nieopodal bagien. Połączenie tego daje pełne pole do popisu osobom, które uwielbiają poznawać nowe zakamarki. Być może jedną z takich osób jesteś właśnie Ty? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję. Pokaż nam swoje ulubione trasy na kilku zdjęciach, okraś nawet krótki opisem i śladem gps, a my sprawimy, że być może niebawem Twoja trasa stanie się ulubioną dla większej ilości rowerzystów.

Chętnie umieścimy propozycje nowych tras, które pozwolą innym ludziom poznawać nasze okolice Twoimi oczami. Nie musisz być mistrzem stylu, posiadać lekkiego pióra ani wrzucać zdjęć z profesjonalnej sesji. Ważne są przede wszystkim Twoje chęci!

Fotografie

Twoją pasją jest fotografia i chciałbyś podzielić się z nami swoją twórczością? Mamy więc dla Ciebie kilka propozycji. Po pierwsze, jeśli prowadzisz profil na Instagramie, wystarczy że oznaczysz nasz profil https://www.instagram.com/minskagruparowerowa/ a być może Twoja fotografia pojawi się na naszym profilu widoczna dla całej naszej społeczności. Po drugie, jeśli relacjonujesz swoje przejażdżki, zawsze możesz pochwalić się zdjęciami na naszym forum dyskusyjnym (klik) ponadto możesz podesłać na nasz fanpage, abyśmy umieścili Twoje zdjęcia na naszym profilu.

Kolejnym pomysłem jest umieszczenie Twoich zdjęć w naszym corocznie wydawanym kalendarzu, zobacz jak wyglądał dotychczas (klik). Kalendarz przedstawia nasze okolice, zarówno te bliższe jak i dalsze oraz członków naszej społeczności jeżdżących podczas dalszych wypraw.

Wideo

Być może ze swoich przejazdów nagrywasz krótkie wideo bądź posiadasz w swoim archiwum nagrania z naszych inicjatyw. Chętnie włączymy je do naszych relacji, niezależnie jakiego rodzaju działalności wideo dotyczy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ponownie podzielił się swoją twórczością na forum.