Kolejna edycja zamówień na nowy sezon przed nami. Sezon 2020 to kontynuacja standardów wypracowanych w zeszłym roku, ale również bardzo dużo nowości. Do możliwości zamówienia doszło, aż 12 różnych rodzajów odzieży. Dodatkowo postanowiliśmy ujednolicić dla wszystkich wzór, abyśmy wszyscy stanowili jedną MGRową drużynę 🙂

Ponownie z racji dużej ilości produktów, do każdej rzeczy przygotowaliśmy dokładny opis wraz tabelką rozmiarów na oddzielnej stronie. W związku z czym swobodnie klikaj w poszczególne rzeczy (zdjęcia), aby wejść na stronę danego produktu. Natomiast stronę główną, gdzie znajdziesz i bezpośrednio zobaczysz wszystkie nasze produkty, znajdziesz klikając tutaj. Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak nasze stroje prezentują się na żywo kliknij tutaj.  Istotną zmianą do lat uprzednich z racji dodania nowej, dużej liczby odzieży jest fakt, iż nie ma odnośników do odzieży z długimi rękawkami/ nogawkami, gdyż np. w przypadku Raso, rozmiarówka jest identyczna co letnia. Wszystkie stroje, posiadają jednolity wzór, widoczny w tym wpisie.

Każdy rodzaj naszych strojów i koszulek produkowany jest u innego producenta specjalizującego się w konkretnej dziedzinie. Powoduje to, iż ubrania te są jednymi z lepszych dostępnych na rynku w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zobaczycie najlepszych zawodników w kraju używających tych samych marek. Bez problemu można zakupić pojedyncze sztuki ubrania, np. same spodenki. Miło nam też zaznaczyć, iż wszystkie produkują swoje produkty w Polsce.

WAŻNE: Jest to jedyne zamówienie w tym roku więc warto pomyśleć „na zapas” biorąc pod uwagę cały zbliżający się sezon. Na wszystkie zamówienia wraz z wpłatami czekamy do 20 lutego, po tym terminie nie będzie możliwości zamówienia. Informację o wpłacie znajdziesz na końcu.

Stroje kolarskie

Producentem strojów kolarskich jak zawsze jest firma Raso Wear. Przypomnijmy – nasze stroje kolarskie wykonane są z bardzo dobrych i oddychających materiałów najlepszej jakości, pochodzących z Włoch. Koszulki z krótkim rękawkiem mają dopasowany sportowy krój, który tworzy tzw. drugą skórę, ponadto posiadają trzy przydatne kieszonki na plecach. Spodenki krótkie są z szelkami, dzięki temu nie ześlizgują się, a ponadto nie uciskają i nie podwijają. Wygody doda rewelacyjna wkładka z technologią DR PADS®. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Koszulka krótka: 175 zł

Możliwość zamówienia wersji dla dzieci, rozmiar ze względu na wzrost – 130cm, 140cm, 150cm – 175 zł.

Informacja dla osób chcących zamówić koszulkę XL/XXL. Z racji bardzo mocno dopasowanego kroju osobom chcącym zamówić duże/ bardzo duże rozmiary rekomendujemy wybranie koszulki enduro (niezależnie od dyscypliny w której jeździsz), które bez problemu sprawdzają się do codziennej jazdy jak również na wyścigach rowerowych. Zdarza się, iż nawet największy rozmiar tj. XXL był zbyt mały pomimo teoretycznie pasujących wymiarów.

 

Spodenki krótkie: 210 zł

Możliwość zamówienia wersji dla dzieci, rozmiar ze względu na wzrost – 130cm, 140cm, 150cm, koszt 210 zł.

16_r1_spodenki_bok

Skarpetki: 12 zł

Wielofunkcyjny komin: 30 zł

Komin jest idealną opcją na chłodne wieczory jako dodatkowa warstwa pod szyję bądź na głowę. Połączenie to przydaje się szczególnie gdy jeździmy jesienią, dlatego wielu z nas używa do tego dwóch kominów.

17_buff

NOWOŚCI

Od 2020 roku istnieje możliwość zakupu pełnej gamy strojów zimowych, wśród nich:

Bluza ocieplana z długim rękawem 235 zł

Wiatrówka długi rękaw 235 zł

Kurtka zimowa z membraną 310 zł

Spodnie długie zimowe z wkładką 310 zł

Rękawki letnie lycra 55 zł

Nogawki letnie lycra 76 zł

Rękawki zimowe 68 zł

Nogawki zimowe 86 zł

Czapka z daszkiem 50 zł

Rękawiczki krótkie letnie 62 zł

Rękawiczki długie letnie 86 zł

Kombinezon triathlonowy 360 zł

Stroje extreme

Ponownie za stroje Extreme odpowiadać będzie marka Stigma. Mamy możliwość zamówienia koszulek z krótkim i długim rękawem, rękawem 3/4 oraz oddychających spodenek i spodni (w przypadku długich spodni wciąż czekamy na wycenę, warto dopytywać w przypadku zainteresowania). Ważną informacją jest, iż stroje enduro nie są tylko przeznaczone dla osób, które jeżdżą w trudnym terenie, ale również dla tych, którzy preferują luźniejsze kroje oraz spodenki bez wkładki. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Czym różni się komplet enduro od kompletu downhill?

Koszulka downhill z racji użytych wytrzymałych materiałów produkowana jest tylko i wyłącznie do trudnego terenu. Koszulka enduro natomiast sprawdza się idealnie dla osób większych rozmiarów jako zamiennik dla stroju Raso (szosowego/ mtb), ma luźniejszy krój i jest bardziej oddychająca niż wersja do DH.

Koszulka downhill: 135 zł

Koszulka enduro: 145 zł

Spodenki downhill: 295 zł

 

Spodenki enduro: 295 zł

 

Koszulki oddychające

Koszulki przygotowane przez markę Warsztat Koszulkowy w wersji Premium. Wykonane z materiału coolmax z dodatkiem jonów srebra. Do wyboru posiadamy dwa kolory: czarny oraz żółty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących koszulek do wszelakich aktywności fizycznych np. biegania czy fitnessu.

Cena:

krótki rękaw 78 zł

długi rękaw 85 zł

 Jak zamówić?

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie, zgłoś się do nas za pośrednictwem maila kontakt@minskagruparowerowa.pl , wiadomości na fanpage’u bądź osobiście do Patryka Wawryszuka, Kamila Bodziony lub Niny Wawryszuk. Dopiero po podaniu nam informacji i potwierdzeniu, dokonaj wpłaty. Aby szybko i sprawnie złożyć zamówienie koniecznie podaj:

  1. Co wybierasz
  2. Krój (damska/męska)
  3. Ilość sztuk
  4. Rozmiar
  5. Kolor (w przypadku np. koszulek oddychających) bądź długość rękawka w przypadku koszulek enduro.

Np. 1 x koszulka kolarska, damska, M.

Wpłatę należy dokonać na konto bankowe:

Patryk Wawryszuk 05 2490 1044 0000 4200 1538 9669 (T-Mobile Usługi Bankowe)

W tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO – STROJE KOLARSKIE

Za każdym razem prosimy o wiadomość z kompletem informacji.  Zakup jest realizowany na zasadzie grupowego zamówienia u producenta danych strojów, dlatego każdorazowo musimy czekać na ich wyprodukowanie. Realizacja zamówienia odbędzie się w przeciągu 8 tygodni od zakończenia zbierania zamówień, a więc można się ich spodziewać w początku maja. Przypominamy, iż termin składania zamówień to 20 lutego, po tym terminie, nie gwarantujemy takiej możliwości. Nie zapomnij pozostawić opinię o naszych rzeczach, a zdjęcia w nich na facebooku czy instagramie oznacz hasztagiem #minskagruparowerowa bądź #mgrinsta. LINK KLIKNIJ.