Mińska Grupa Rowerowa może pochwalić się własnymi strojami kolarskimi. Nawiązaliśmy współpracę z firmą Rasowear, która wykonała dla nas wysokiej klasy stroje z materiałów pochodzących m.in. z Włoch. Nasza grupa jeździ m.in. z najlepszymi na rynku wkładkami Dr Pads. Wygoda noszenia, komfort jazdy i nasz charakterystyczny czarno-żółty wzór MGR jest widoczny i rozpoznawalny. Wszystko dzięki wsparciu miasta Mińsk Mazowiecki oraz firm Dentoral, Marbud Inwest oraz Sport Guru.

Nie byłoby strojów, gdyby nie wsparcie od naszych sponsorów. Dzięki dofinansowaniu mogliśmy zaoferować Wam stroje w bardzo atrakcyjnych cenach. W imieniu MGR i całej naszej rowerowej społeczności bardzo chcielibyśmy podziękować za pomoc i dofinansowanie burmistrzowi miasta Mińsk Mazowiecki – Marcinowi Jakubowskiemu. Miasto wspiera inicjatywy, które mają na celu w sportowym stylu integrować mińską społeczność.

15 sponsorzy 1Bardzo dziękujemy za nieocenione wsparcie firmie Dentoral, której właścicielem jest nasz zapalony triathlonista Daniel Jurczak.

15 sponsorzy dent

Składamy także podziękowania dla firmy Marbud Inwest – to nasz kolejny sponsor, który dołączył do współpracy.

15 sponsorzy mar

Z satysfakcją dziękujemy również firmie Sport Guru, która również dołożyła swoją cegiełkę na nasze stroje kolarskie.

15 sponsorzy SG

Mamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca naszych sponsorów z Mińską Grupą Rowerową przyczyni się do umocnienia ich pozytywnego wizerunku i będzie dalej kontynuowana. Dzięki Wam wielu naszych reprezentantów na zawodach może z dumą nosić czarno-żółty strój i walczyć dla naszej mińskiej społeczności.

15 sponsorzy 2

Dziękujemy!