Kolejna edycja zamówień przed nami. Nowy sezon, nowa porcja niespodzianek. Zupełnie zmieniony i nowoczesny wzór strojów i koszulek, kilka nowych firm, a co za tym idzie szersza gama naszych rzeczy. Z racji dużej ilości produktów, do każdej rzeczy przygotowaliśmy dokładny opis wraz tabelką rozmiarów na oddzielnej stronie. W związku z czym swobodnie klikaj w poszczególne rzeczy (zdjęcia), aby wejść na stronę danego produktu. Natomiast stronę główną, gdzie znajdziesz i bezpośrednio zobaczysz wszystkie nasze produkty, znajdziesz klikając tutaj.

W stosunku do poprzedniego roku największą zmianą jest żywszy odcień żółtego, dzięki czemu nie sposób nie zauważyć nas na drodze. Każdy rodzaj naszych strojów i koszulek produkowany jest u innego producenta specjalizującego się w konkretnej dziedzinie. Powoduje to, iż ubrania te są jednymi z lepszych dostępnych na rynku w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zobaczycie najlepszych zawodników w kraju używających tych samych marek. Bez problemu można zakupić pojedyncze sztuki ubrania, np. same spodenki.

ZAMÓWIENIA AKTUALNIE ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE.

Stroje kolarskie

Producentem strojów kolarskich ponownie została firma Rasowear, ponieważ jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Przypomnijmy – nasze stroje kolarskie wykonane są z bardzo dobrych i oddychających materiałów najlepszej jakości, pochodzących z Włoch. Koszulki z krótkim rękawkiem mają dopasowany sportowy krój, który tworzy tzw. drugą skórę, ponadto posiadają trzy przydatne kieszonki na plecach. Spodenki krótkie są z szelkami, dzięki temu spodenki się nie ześlizgują, a ponadto nie uciskają i się nie podwijają. Wygody doda rewelacyjna wkładka z technologią DR PADS®. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Ceny:

Koszulka krótka: 149 zł

16_r1_kolarska_classic_przod

Spodenki krótkie: 173 zł

16_r1_spodenki_bok

Skarpetki: 10 zł Skarpety

Stroje extreme

W tym roku dorzucamy stroje Extreme marki Foogwear. Mamy możliwość zamówienia koszulek z krótkim rękawem, rękawem 3/4 oraz oddychających krótkich spodenek. Ważną informacją jest, iż stroje enduro nie są tylko przeznaczone dla osób, które jeżdżą w trudnym terenie, ale również dla tych, którzy preferują luźniejsze kroje oraz spodenki bez wkładki. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Ceny:

Koszulka downhill: 120 zł

dh_koszulka_przod

Spodenki downhill: 245 zł

dh_spodenki_przod

Koszulka enduro: 120 zł

Spodenki enduro: 235 zł

enduro_spodenki_przod

T shirt

W stosunku do poprzednich edycji podwyższyliśmy jakość, stosując gramaturę 200g marki Stedman, aby koszulka była nie do zdarcia. Dostępne są po dwa rodzaje koszulek męskich i damskich. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Cena: 35 zł

 Wzór 1

tshirt_1_czarny_przod

 Wzór 2

tshirt_2_czarny_przod

Koszulki oddychające

Koszulka wykonana jest z najwyższej jakości materiału przez markę Sisu. Do wyboru posiadamy dwa kolory: czarny oraz żółty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących koszulek do wszelakich aktywności fizycznych np. biegania czy fitnessu.

Cena: 69 zł

biegowa_classic_czarna_przod

 Jak zamówić

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie, zgłoś się do nas za pośrednictwem maila kontakt@minskagruparowerowa.pl , wiadomości na fanpage’u bądź osobiście do Patryka Wawryszuka, Kamila Bodziony lub Niny Rżysko. Dopiero po podaniu nam informacji i potwierdzeniu, dokonaj wpłaty. Aby szybko i sprawnie złożyć zamówienie koniecznie podaj:

  1. Co wybierasz
  2. Krój (damska/męska)
  3. Ilość sztuk
  4. Rozmiar
  5. Kolor (w przypadku t-shirtów oraz koszulek oddychających) bądź długość rękawka w przypadku koszulek enduro.

Wpłatę należy dokonać na konto bankowe:

Patryk Wawryszuk 05 2490 1044 0000 4200 1538 9669 (T-Mobile Usługi Bankowe)

W tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO

Za każdym razem prosimy o wiadomość z kompletem informacji. Na zamówienia strojów Raso tj. koszulki i spodenek kolarskich czekamy do 3 maja (dzięki czemu mamy możliwość otrzymać je jeszcze w maju), natomiast na resztę, do 8 maja. Zakup jest realizowany na zasadzie grupowego zamówienia u producenta danych strojów, dlatego każdorazowo musimy czekać na ich wyprodukowanie. Czas realizacji poszczególnych rzeczy:

Stroje kolarskie/ extreme/ koszulki oddychające/ – 4 – 6 tygodni

Koszulki/  skarpetki – 2 – 3 tygodnie

Nie zapomnij pozostawić opinię o naszych rzeczach, a zdjęcia w nich na facebooku czy instagramie oznacz hasztagiem #minskagruparowerowa.

Ważna informacja: Członkowie stowarzyszenia posiadają dostęp do unikalnego projektu przodu koszulek.