Kolejna edycja zamówień na nowy sezon przed nami. Każdy rodzaj naszych strojów i koszulek produkowany jest u innego producenta specjalizującego się w konkretnej dziedzinie. Powoduje to, iż ubrania te są jednymi z lepszych dostępnych na rynku w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zobaczycie najlepszych zawodników w kraju używających tych samych marek. Bez problemu można zakupić pojedyncze sztuki ubrania, np. same spodenki. Miło nam też zaznaczyć, iż wszystkie produkują swoje produkty w Polsce.

Ponownie z racji dużej ilości produktów, do każdej rzeczy przygotowaliśmy dokładny opis wraz tabelką rozmiarów na oddzielnej stronie. W związku z czym swobodnie klikaj w poszczególne rzeczy (zdjęcia), aby wejść na stronę danego produktu. Natomiast stronę główną, gdzie znajdziesz i bezpośrednio zobaczysz wszystkie nasze produkty, znajdziesz klikając tutaj.

Na wszystkie zamówienia wraz z wpłatami czekamy do 15 marca. Informację o wpłacie znajdziesz na końcu.

Stroje kolarskie

Producentem strojów kolarskich jak zawsze jest firma Rasowear. Przypomnijmy – nasze stroje kolarskie wykonane są z bardzo dobrych i oddychających materiałów najlepszej jakości, pochodzących z Włoch. Koszulki z krótkim rękawkiem mają dopasowany sportowy krój, który tworzy tzw. drugą skórę, ponadto posiadają trzy przydatne kieszonki na plecach. Spodenki krótkie są z szelkami, dzięki temu nie ześlizgują się, a ponadto nie uciskają i nie podwijają. Wygody doda rewelacyjna wkładka z technologią DR PADS®. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Ceny:

Koszulka krótka: 165 zł

Spodenki krótkie: 170 zł

16_r1_spodenki_bok

Skarpetki: 10 złSkarpety

 Wielofunkcyjny komin: 25 zł

17_buff

 

Stroje extreme

Ponownie za stroje Extreme odpowiadać będzie marka Foogwear. Mamy możliwość zamówienia koszulek z krótkim rękawem, rękawem 3/4 oraz oddychających krótkich spodenek. Ważną informacją jest, iż stroje enduro nie są tylko przeznaczone dla osób, które jeżdżą w trudnym terenie, ale również dla tych, którzy preferują luźniejsze kroje oraz spodenki bez wkładki. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Ceny:

Koszulka downhill: 130 zł

Spodenki downhill: 245 zł

dh_spodenki_przod

Koszulka enduro: 130 zł

Spodenki enduro: 235 zł

enduro_spodenki_przod

T shirt

Koszulki, to zeszłoroczne modele, w których stosując gramaturę 200g marki Stedman, koszulka była nie do zdarcia. Dostępne są po dwa rodzaje koszulek męskich i damskich. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Cena: 35 zł

 Wzór 1

tshirt_1_czarny_przod

 Wzór 2

tshirt_2_czarny_przod

Koszulki oddychające

Koszulka wykonana jest z najwyższej jakości materiału przez markę Sisu. Do wyboru posiadamy dwa kolory: czarny oraz żółty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących koszulek do wszelakich aktywności fizycznych np. biegania czy fitnessu.

Cena: 69 zł

biegowa_classic_czarna_przod

 Jak zamówić

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie, zgłoś się do nas za pośrednictwem maila kontakt@minskagruparowerowa.pl , wiadomości na fanpage’u bądź osobiście do Patryka Wawryszuka, Kamila Bodziony lub Niny Rżysko. Dopiero po podaniu nam informacji i potwierdzeniu, dokonaj wpłaty. Aby szybko i sprawnie złożyć zamówienie koniecznie podaj:

  1. Co wybierasz
  2. Krój (damska/męska)
  3. Ilość sztuk
  4. Rozmiar
  5. Kolor (w przypadku np. koszulek oddychających) bądź długość rękawka w przypadku koszulek enduro.

Wpłatę należy dokonać na konto bankowe:

Patryk Wawryszuk 05 2490 1044 0000 4200 1538 9669 (T-Mobile Usługi Bankowe)

W tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO

Za każdym razem prosimy o wiadomość z kompletem informacji.  Zakup jest realizowany na zasadzie grupowego zamówienia u producenta danych strojów, dlatego każdorazowo musimy czekać na ich wyprodukowanie. Nie zapomnij pozostawić opinię o naszych rzeczach, a zdjęcia w nich na facebooku czy instagramie oznacz hasztagiem #minskagruparowerowa.

Ważna informacja: Członkowie stowarzyszenia posiadają dostęp do unikalnego projektu przodu koszulek.