Kolejna edycja zamówień na nowy sezon przed nami. Tegoroczne zamówienie wprowadza trzy istotne zmiany. Przede wszystkim to całkowicie nowa firma zajmująca się koszulkami biegowymi, dzięki czemu produkt jest mniej sztuczny oraz ma lepszą oddychalność oraz mniejszą wagę. Drugą nowością jest zmiana producenta skarpetek, które podobnie jak koszulki będą z lepszych materiałów a co za tym idzie lepszej jakości. Po trzecie, wreszcie istnieje możliwość zamówienie stroju Raso tj szosowego/ mtb w wersji dziecięcej. Szerzej o tym piszemy w opisach poszczególnych produktów.

Ponownie z racji dużej ilości produktów, do każdej rzeczy przygotowaliśmy dokładny opis wraz tabelką rozmiarów na oddzielnej stronie. W związku z czym swobodnie klikaj w poszczególne rzeczy (zdjęcia), aby wejść na stronę danego produktu. Natomiast stronę główną, gdzie znajdziesz i bezpośrednio zobaczysz wszystkie nasze produkty, znajdziesz klikając tutaj. Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak nasze stroje prezentują się na żywo kliknij tutaj.

Każdy rodzaj naszych strojów i koszulek produkowany jest u innego producenta specjalizującego się w konkretnej dziedzinie. Powoduje to, iż ubrania te są jednymi z lepszych dostępnych na rynku w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie zobaczycie najlepszych zawodników w kraju używających tych samych marek. Bez problemu można zakupić pojedyncze sztuki ubrania, np. same spodenki. Miło nam też zaznaczyć, iż wszystkie produkują swoje produkty w Polsce.

WAŻNE: Jest to jedyne zamówienie w tym roku więc warto pomyśleć na zapas biorąc pod uwagę cały zbliżający się sezon. Na wszystkie zamówienia wraz z wpłatami czekamy do 31 stycznia, po tym terminie nie będzie możliwości zamówienia. Informację o wpłacie znajdziesz na końcu.

Stroje kolarskie

Producentem strojów kolarskich jak zawsze jest firma Raso Wear. Przypomnijmy – nasze stroje kolarskie wykonane są z bardzo dobrych i oddychających materiałów najlepszej jakości, pochodzących z Włoch. Koszulki z krótkim rękawkiem mają dopasowany sportowy krój, który tworzy tzw. drugą skórę, ponadto posiadają trzy przydatne kieszonki na plecach. Spodenki krótkie są z szelkami, dzięki temu nie ześlizgują się, a ponadto nie uciskają i nie podwijają. Wygody doda rewelacyjna wkładka z technologią DR PADS®. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Koszulka krótka: 162 zł

Możliwość zamówienia wersji dla dzieci, rozmiar ze względu na wzrost – 130cm, 140cm, 150cm.

Informacja dla osób chcących zamówić koszulkę XL/XXL. Z racji bardzo mocno dopasowanego kroju osobom chcącym zamówić duże/ bardzo duże rozmiary rekomendujemy wybranie koszulki enduro (niezależnie od dyscypliny w której jeździsz), które bez problemu sprawdzają się do codziennej jazdy jak również na wyścigach rowerowych. Zdarza się, iż nawet największy rozmiar tj. XXL był zbyt mały pomimo teoretycznie pasujących wymiarów.

 

Spodenki krótkie: 176 zł

Możliwość zamówienia wersji dla dzieci, rozmiar ze względu na wzrost – 130cm, 140cm, 150cm, koszt 155 zł.

16_r1_spodenki_bok

Skarpetki: 12 zł

Wielofunkcyjny komin: 25 zł

Komin jest idealną opcją na chłodne wieczory jako dodatkowa warstwa pod szyję bądź na głowę. Połączenie to przydaje się szczególnie gdy jeździmy jesienią, dlatego wielu z nas używa do tego dwóch kominów.

17_buff

 

Stroje extreme

Ponownie za stroje Extreme odpowiadać będzie marka Foogwear. Mamy możliwość zamówienia koszulek z krótkim rękawem, rękawem 3/4 oraz oddychających krótkich spodenek. Ważną informacją jest, iż stroje enduro nie są tylko przeznaczone dla osób, które jeżdżą w trudnym terenie, ale również dla tych, którzy preferują luźniejsze kroje oraz spodenki bez wkładki. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Czym różni się komplet enduro od kompletu downhill?

Koszulka downhill z racji użytych materiałów produkowana jest tylko i wyłącznie do trudnego terenu. Koszulka enduro natomiast sprawdza się idealnie dla osób większych rozmiarów jako zamiennik dla stroju Raso (szosowego/ mtb).

Koszulka downhill: 130 zł

Spodenki downhill: 245 zł

 

Koszulka enduro: 130 zł

Spodenki enduro: 235 zł

T shirt

Koszulki, to nasze stałe modele w których stosując gramaturę 190g marki Stedman mamy produkt nie do zdarcia. Dostępne są po dwa rodzaje koszulek męskich i damskich. Po szczegółowe informacje kliknij na produkt.

Cena: 35 zł

Wzór 1

tshirt_1_czarny_przod

Wzór 2

tshirt_2_czarny_przod

Koszulki oddychające

Rok 2018 wprowadził zmianę producenta koszulek oddychających. Tym razem zostaną one przygotowane przez markę Warsztat Koszulkowy. Do wyboru posiadamy dwa kolory: czarny oraz żółty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących koszulek do wszelakich aktywności fizycznych np. biegania czy fitnessu.

Cena: 69 zł

 

 Jak zamówić?

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie, zgłoś się do nas za pośrednictwem maila kontakt@minskagruparowerowa.pl , wiadomości na fanpage’u bądź osobiście do Patryka Wawryszuka, Kamila Bodziony lub Niny Wawryszuk. Dopiero po podaniu nam informacji i potwierdzeniu, dokonaj wpłaty. Aby szybko i sprawnie złożyć zamówienie koniecznie podaj:

  1. Co wybierasz
  2. Krój (damska/męska)
  3. Ilość sztuk
  4. Rozmiar
  5. Kolor (w przypadku np. koszulek oddychających) bądź długość rękawka w przypadku koszulek enduro.

Np. 1 x koszulka kolarska, damska, M.

Wpłatę należy dokonać na konto bankowe:

Patryk Wawryszuk 05 2490 1044 0000 4200 1538 9669 (T-Mobile Usługi Bankowe)

W tytule wpisując: IMIĘ I NAZWISKO – STROJE KOLARSKIE

Za każdym razem prosimy o wiadomość z kompletem informacji.  Zakup jest realizowany na zasadzie grupowego zamówienia u producenta danych strojów, dlatego każdorazowo musimy czekać na ich wyprodukowanie. Realizacja zamówienia odbędzie się w przeciągu 8 tygodni od zakończenia zbierania zamówień, a więc można się ich spodziewać w okolicach połowy kwietnia. Przypominamy, iż termin składania zamówień to 31 stycznia, po tym terminie, nie gwarantujemy takiej możliwości. Nie zapomnij pozostawić opinię o naszych rzeczach, a zdjęcia w nich na facebooku czy instagramie oznacz hasztagiem #minskagruparowerowa.

Ważna informacja: Członkowie stowarzyszenia posiadają dostęp do unikalnego projektu przodu koszulek.